Papildomos paslaugos

Logotipų kūrimas – norite pristatyti savo verslą ir pradėti prekybą? Reikėtų pradėti nuo firminio ženklo. Logotipo sukūrimas tai pirminis įvaizdžio formavimas ne tik dabar, bet ir atetityje. Turėkite savo išskirtinį ženklą, kuris atspindės Jūsų veiklą ir padės pirkėjams atpažinti Jus.

Dizaino darbai – galime sukurti Jūsų įvaizdį, remiantis Jūsų įmonės įvaizdžiu, patirtimi bei darbo pobūdžio ypatumais.  Pagal užsakovo pageidavimus galime sukurti vizitines korteles, skrajutes, plakatus, banerius ir kt.

Optimizacija paieškos sistemoms (SEO) – sukūrus interneto svetainę, vienas svarbiausių žingsnių – jos pritaikymas paieškos sistemoms. Labai svarbu, kad Jūsų parduodamos ar siūlomos prekės bei paslaugos atsidurtų pirmuosiuose Google puslapiuose. Kadangi Google rikiuoja puslapius vadovaujantis daugybe taisyklių, labai svarbu žinoti, kaip tinkamai parinkti raktažodžius, kokie principai galioja, norint pakelti svetainę aukščiau. 

SEM – reklama Google paieškos sistemoje. Šioje reklamos programoje naudojama „mokėk už paspaudimą“ (angl. Pay per Click (PPC)) apmokėjimo sistema. Viena efektyviausių reklamos priemonių internete yra „Google Adwords“. Mes galime suteikti SEM paslaugas suplanuodami ir įgyvendindami Jūsų internetinės parduotuvės arba tinklapio reklamos kampaniją Google sistemoje, pagal turimą biudžetą.

Elektroninės parduotuvės priežiūra ir administravimas – neturite laiko tinkamai prižiūrėti savo elektroninę parduotuvę? Atnaujinti prekes, sutvarkyti grafinę informaciją, suredaguoti tekstus, įkelti naujienas, paskelbti akcijas, nuolat stebėti srautą? Leiskite mums pasirūpinti Jūsų prekėmis ir naujausia informacija.

Individualių modulių kūrimas – norite, kad Jūsų elektroninė parduotuvė būtų išskirtinė, o galbūt turite idėjų, kurias norėtumėte įgyvendinti? Galime sukurti individualius modulius Jūsų e-verslui, pavyzdžiui forumą.

Domeno registracija– nupirksime ir užregistruosime Jūsų išsirinktą domeną. Šiuo adresu lankytojai pasieks Jūsų interneto svetainę.